Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Aktualności

Aktualności

Powiększ obraz:

TORBA CHARYTATYWNA

Ubodzy są ludźmi, mają twarze, historie, serca i dusze. Są braćmi i siostrami ze swoimi zaletami i wadami, jak wszyscy inni…” – tę prawdę przypomniał Ojciec święty Franciszek.

           

Czytaj więcej o: TORBA CHARYTATYWNA
Powiększ obraz:

SUKCES MŁODYCH SPORTOWCÓW

Uczniowie naszej szkoły zajęli 2. miejsce w konkursie „Wyzwania Grassroots” To ogólnopolska inicjatywa realizowana przez Polski Związek Piłki Nożnej skierowana do uczniów szkół podstawowych. Projekt polegał na realizowaniu konkursowych wyzwań, które zaangażują uczniów w aktywność fizyczną i pobudzą ich kreatywność.

 

Czytaj więcej o: SUKCES MŁODYCH SPORTOWCÓW
Powiększ obraz:

Nagroda Starosty dla naszej szkoły

W dniu 28.11.2023r. Starosta Szczecinecki wręczył Dyrektorowi Zespołu Szkół w Grzmiącej nagrodę za pierwsze miejsce spośród szkół podstawowych w powiecie szczecineckim spoza Miasta Szczecinek  we współzawodnictwie w ramach Wojewódzkich Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej.

Czytaj więcej o: Nagroda Starosty dla naszej szkoły
Powiększ obraz:

Szkolny turniej szachowy

W dniu 22.11.2023 r. w Zespole Szkół w Grzmiącej odbył się szkolny turniej szachowy. W turnieju udział wzięli uczniowie klas V-VII.

Czytaj więcej o: Szkolny turniej szachowy
Powiększ obraz:

ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

W piątek 17.11.2023 r. na całym świecie obchodzony był XIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia, który propaguje nabywanie wiedzy matematycznej w przyjazny dla młodego człowieka sposób.

         

Czytaj więcej o: ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA