Wyjazd Wolontariuszek do PlayParku Koszalinie

2019-02-12 16:59:00

Dnia 28.01.2019 r. ,w czasie ferii zimowych, odbył się wyjazd do Koszalina, którego uczestnikami były wolontariuszki i opiekunki Szkolnego Koła Wolontariatu "Otwórz serce". W ten sposób wykorzystałyśmy naszą Nagrodę Publiczności, którą uzyskałyśmy w ramach akcji Godzina dla Twojej miejscowości.

O określonej godzinie spotkałyśmy się pod budynkiem szkoły. Godzinę  później byłyśmy w centrum handlowym Atrium. Po przybyciu na miejsce zostałyśmy zapoznani z regulaminem wyjazdu. Następnie udaliśmy się  na ulubioną i wyczekiwaną rozrywkę, czyli zakupy:). Kolejną atrakcją był PlayPark. Tam mogłyśmy wykorzystać nasze zapasy sił i  korzystałyśmy z trampolin, zjeżdżalni oraz basenów z gąbkami. Pobyt w parku sprzyjał aktywnemu spędzaniu wolnego czasu i rozwijaniu zainteresowania sportem. Po intensywnej zabawie  udałyśmy sie na pyszny obiad.

Ten dzień był pełen wrażeń. Do domu wróciłyśmy z uśmiechem na twarzy. Z chęcią powtórzyłybyśmy ten wyjazd.

« powrót