Wyjazd do kina Szkolnego Koła Filmowego

2020-10-04 19:41:31

 Nowy rok szkolny 2020/2021 r. członkowie Szkolnego Koła Filmowego rozpoczęli od wyjazdu do kina.

Dnia 26.09.2020 r. (sobota) z paniami Anitą Kreklau, Magdaleną Popowicz-Pawłowską oraz Agnieszką Szpulak wyruszyliśmy do  Multikina w Koszalinie na film pt. "Mulan". Hua Mulan, najstarsza córka utytułowanego wojownika, decyduje się w tajemnicy wyruszyć na wojnę zamiast niedomagającego już ojca. Przebrana za mężczyznę Hua na każdym kroku poddawana jest próbom wymagającym od niej zmobilizowania wewnętrznej siły i wykorzystania pełni swoich możliwości. W wyniku tej wielkiej przygody dziewczyna staje się niezłomną wojowniczką oraz zdobywa szacunek wdzięcznego narodu i… dumnego ojca.

"Mulan" jest mieniącą się przeróżnymi barwami baśnią, od której nie można było oderwać wzroku.  W poważniejszym tonie opowiada historię dziewczyny, która w męskim przebraniu walczyła w chińskiej armii z obcym najeźdźcą, ale twórcy ani przez chwilę nie zapominają, że podstawowym zadaniem ich dzieła jest niesienie radości i czystej rozrywki.

Następnie udaliśmy się do Play Parku. A tam...atrakcjom nie było końca. Każdy mógł czerpać przyjemności ze skakania na trampolinach, zabawy w basenie z gąbkami, skoczni do ślizgów na desce oraz ścianki wspinaczkowej.

To był udany dzień. Mamy nadzieję, że wkrótce ponownie uda się zorganizować taki wyjazd.

« powrót