Wybory do Samorządu Uczniowskiego

2018-10-08 15:35:00

Jak co roku w naszej szkole odbyły się wybory Samorządu Uczniowskiego, które poprzedzone były krótką przedwyborczą kampanią. Nie mogło obejść się więc bez haseł, plakatów i obietnic startujących w wyborach uczniów.

Dnia 4 października 2018 roku w holu szkoły odbyło się powszechne i tajne głosowanie. Każdy głosujący uczeń otrzymał kartę wyborczą, na której mógł oddać głos na jednego z sześciu kandydatów.

Po przeliczeniu głosów Komisja Wyborcza w składzie: Kacper Giżycki - Przewodniczący Komisji, oraz Członkowie Komisji - Natalia Bonkowska, Filip Bonkowski, Jakub Gendek, Marcin Margol, Karolina Buzała, Wiktoria Pałgan, Joanna Szpulak, Wiktoria Wieliczko, Kornelia Górka i Maja Czerw podała następujący rozkład głosów:

 

  1. Siwek Jakub (65 głosów)
  2. Tomaszewicz Filip (38 głosów)
  3. Kucharska Agnieszka (20 głosów)
  4. Niewiadomska Karolina (12 głosów)
  5. Skrzydliński Szymon (11 głosów)
  6. Sykuła Julia (2 głosy)

oraz pozostałe dane wyborcze:

1)      liczba osób uprawnionych do głosowania: 235

2)      liczba wydanych kart do głosowania: 168

3)      liczba oddanych kart: 166

4)      liczba głosów ważnych: 158

5)      liczna głosów nieważnych: 8

« powrót