WOLONTARIUSZE KWESTUJĄ PRZY CMENTARZU

2018-11-07 08:40:00

Kolejny rok Wolontariusze ze Szkolnego Koła „Otwórz serce” wzięli udział w zbiórkach na rzecz Hospicjum im. Św. Franciszka z Asyżu w Szczecinku oraz w akcji Caritas „Zapałka nie ogrzeje”.

Mieszkańcy Gminy Grzmiąca i ludzie odwiedzający tutejszy cmentarz mogli wrzucać datki do puszek. W tym roku zbiórka była wyjątkowa, bo darczyńcy wspierali już nie budowę Hospicjum, ale funkcjonowanie placówki.

Natomiast celem akcji Caritas było zniwelowanie ubóstwa energetycznego. Środki zostaną przekazane dla ludzi starszych i samotnych o niskich świadczeniach, którym proponuje się opłacenie rachunków za opał, gaz lub energie.

Cieszymy się z powodzenia naszych i dziękujemy wszystkim, którzy wsparli nasze działania.

 

 

                                                                                                                      Wolontariusze

« powrót