Szkolny Konkurs Plastyczny pt. “Boże Narodzenie w moim domu”

2023-01-24 11:47:07

W okresie przedświątecznym w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Plastyczny pt. “Boże Narodzenie w moim domu”, którego organizatorkami były p. Anna Ludwiczak-Ługom i p. Anita Gardzioła. Uczestniczący w nim uczniowie i uczennice mieli za zadanie w plastyczny sposób przedstawić kultywowane przez ich rodziny zwyczaje i tradycje bożonarodzeniowe.

Do konkursu zgłoszonych zostało dwadzieścia pięć prac. Niełatwym zadaniem dla komisji było wybranie spośród nich tych najpiękniejszych, dlatego ostatecznie przyznano aż 6 nagród i 10 wyróżnień.

 

 

Nagrody otrzymali:

Zuzanna Kacprzak, klasa Ib;

Karolina Trojanowska, klasa Ib;

Hanna Makowska, klasa IIa;

Zofia Kreklau, klasa IIb;

Kaja Zaguła, klasa IIIa;

Barbara Chomontek, klasa IIIa.

Wyróżnienia:

Mikołaj Zaborowski, klasa Ib;

Hanna Lisaj, klasa IIa;

Anastazja Żmuda, klasa IIb;

Joanna Szmaglińska, klasa IIb;

Julia Baniecka, klasa IIIa;

Julia Kopernatzka, klasa IIIa;

Amelia Świeboda, klasa IIIa;

Emilia Górniak, klasa IIIb;

Antoni Ługom, klasa V;

Martyna Górniak, klasa VIa.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie. Serdeczne podziękowania składamy również Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Grzmiącej, która ufundowała piękne nagrody i upominki.

« powrót