Szkolny Konkurs Fotograficzny „Zatrzymajmy jesień”

2022-11-20 09:19:25

Zakończył się Szkolny Konkurs Fotograficzny „Zatrzymajmy jesień” , zorganizowany w ramach projektu „Cztery pory roku w obiektywie”.

Bardzo dziękujemy i gratulujemy wszystkim 43 uczniom, którzy wzięli w nim udział. Otrzymaliśmy  niemal 130 zdjęć, zróżnicowanych pod względem pomysłów i sposobów ujęcia tematu.  Poziom wszystkich prac zasługuje na wyróżnienie.

Zdjęcia zostały poddane ocenie artystycznej przez jury w składzie:

pan dyrektor Arkadiusz Rosiński, pani Anita Gardzioła, pan Krzysztof Trybulski, pani Mariola Rozmacińska.

Wyłonienie zwycięzców było bardzo trudnym zadaniem.  Komisja zwracała uwagę na wartości artystyczne: kompozycję, światło, oryginalne podejście do tematu, ciekawe detale. Po wielokrotnym obejrzeniu zdjęć i ożywionej dyskusji zostały wybrane te, które zrobiły największe wrażenie na członkach jury. Każda praca  jest pod  jakimś względem niepowtarzalna, inna, ale jednocześnie razem przedstawiają bogactwo natury, ukazując inspirujące miejsca, ciekawe elementy przyrody. Jesienne kadry utrwaliły piękno tej pory roku.

Jury przyznało 10 tytułów Laureata Konkursu i 4 wyróżnienia.

 

LAUREACI:

Karolina Trojanowska

Justyna Niezgoda

Błażej Kozłowski

Marlena Pacholczyk

Mateusz Westerlich

Martyna Górniak

Tola Pawłowska

Lena Bołdak

Agata Bakalarz

Michał Kopij

 

WYRÓŻNIENIA:

Olaf Barcewicz

Pola Węglowska

Emilia Górniak

Aleksandra Kwiatkowska

 

Wyniki zostały ogłoszone w czasie szkolnych obchodów  Święta Niepodległości. Nagrodzeni otrzymali upominki ufundowane przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, reprezentowaną w czasie gali laureatów przez przewodniczącą panią Marzenę Sztygowską,  
oraz Radę Rodziców.

Nagrodzone prace można podziwiać na wystawie w głównym holu szkoły.

 

Gratulujemy laureatom i wyróżnionym, dziękujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu.

Organizatorzy: Krzysztof Trybulski i Mariola Rozmacińska

 

« powrót