Szkolne Konkursy Przedmiotowe w roku szkolnym 2022/2023.

2022-10-28 18:57:25

W dniach 17 – 21.10.2022 r. w Zespole Szkół w Grzmiącej odbyły się konkursy przedmiotowe organizowane przez kuratoria oświaty.  Co roku cieszą się ogromnym zainteresowaniem uczniów szkół podstawowych.

Sprzyjają pogłębianiu wiedzy, rozwijają zainteresowania i twórcze myślenie. Co więcej, otwierają drzwi do przyszłości.  Zdobycie tytułu laureata daje pierwszeństwo w przyjęciu do wybranej przez ucznia szkoły średniej, zaś uzyskanie tytułu finalisty wiąże się z otrzymaniem dodatkowych punktów rekrutacyjnych do szkół ponadpodstawowych. Droga ta nie jest łatwa. Wymaga talentu, wiąże się z determinacją i systematycznością. Konkursy przedmiotowe składają się z trzech etapów:    szkolnego, rejonowego, wojewódzkiego.

 

 

Do etapu rejonowego zakwalifikowali się :

język polski: Wiktoria Maniak, Sandra Dudek

biologia: Igor Cygan, Wiktora Maniak

geografia: Igor Cygan, Joanna Szpulak

język angielski: Damian Osowski, Oliwia Śliwka

język niemiecki: Marcel Fijałkowski

 

Kolejny etap konkursu odbędzie się w listopadzie. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!

« powrót