Szkolne Koło Filmowe wyjazdowo

2021-11-18 16:21:42

Tym razem uczniowie ze Szkolnego Koła Filmowego wybrali się do Koszalina. W sobotę - 6 listopada grupa 45 osób zebrała sie na parkingu przed szkołą, aby przyjemnie spędzić jesienny dzień.

Pierwszym punktem planu była wizyta w Multikinie na filmie pt. Jak rozmawiać z psem? Bohaterem jest Oliver, ma 12 lat i jest technologicznym geniuszem. Jego najlepszym przyjacielem jest pies o imieniu Henry. Niestety chłopiec nigdy nie wie co kołacze się po głowie zwierzaka, gdy ten do niego szczeka. To się jednak zmieni! Pewnego dnia Oliver przeprowadza tajemniczy eksperyment, w wyniku którego między czworonogiem a jego właścicielem nawiązuje się telepatyczna więź. Od tej pory chłopiec słyszy myśli własnego psa, dzięki czemu mogą ze sobą normalnie rozmawiać. Szybko się okazuje, że ta dwójka ma ze sobą mnóstwo wspólnego, a na pierwszym miejscu jest miłość do naleśników! Za rogiem czyha jednak niebezpieczeństwo – na trop chłopca i jego psa wpadają podejrzani ludzie, którym bardzo zależy na poznaniu tajników telepatycznego eksperymentu. Oliver i Henry ruszają do akcji! Zaczyna się przygoda pełna humoru, zwrotów akcji i wielkiej przyjaźni. Po seansie nieuniknionym było również odwiedzenie McDonalda i KFC, aby nadrobić stracone kalorie.

Następnie udaliśmy się do Galerii Kosmos na kręgle. Zabawa była przednia. Pobyt w kręgielni dostarczył dzieciom wielu niezapomnianych wrażeń i emocji. Współzawodnictwo  na torze wiązało się ze świetną zabawą Okazał się fantastycznym sposobem aktywności ruchowej, zabawy i nauki innej niż dotychczas… Dwie godziny gry szybko minęły i z żalem musieliśmy zakończyć naszą rywalizację. Uczniowie pełni wrażeń i emocji wrócili do domu myśląc już o kolejnym wyjeździe.

Opiekunkami podczas wyjazdu były panie Anita Kreklau, Magdalena Pawłowska i Agnieszka Szpulak.

« powrót