Święta tuż, tuż....czas na pieczenie pierników

2018-12-12 19:55:00

Święta Bożego Narodzenia, chyba prawie wszystkim, kojarzą sie m.in. zapachem pierników. A jeśli jeszcze ta przyjemność połączona jest z pomocą dla drugiego człowieka zyskuje się wyjątkowe wydarzenie. Kolejny rok z rzędu Wolontariusze Szkolnego Koła "Otwórz serce" spotkali się w świetlicy wiejskiej, aby ozdobić, wcześniej upieczone w swoich domach, przysmaki. Każdy mógł wykazać sie swoimi plastycznymi talentami. Towarzyszyła temu ciepła, przyjazna atmosfera, która nastroiła nas do świątecznego klimatu. Wolontariusze oraz przybyli uczniowie klasy IV A doskonale współpracowali przy dekorowaniu wyjątkowych dzieł sztuki a uśmiech i miłe rozmowy dodatkowo umiały ten czas.

Dnia 14.12.2018 r. w Zespole Szkół w Grzmiącej odbyły się Jasełka, na których mogliśmy kwestować pierniki i sianko. Dochód przeznaczony będzie na cel charytatywny. Dziękujemy wszystkim, którzy wspomogli nasze działania.

 

                                                                                              Agata Łastówka

« powrót