Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

2020-10-12 06:21:34

Po powrocie z wakacji, chcąc rozruszać nasze umysły, przystąpiliśmy do akcji Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia, która odbyła się dnia 2 października 2020r.

Konkurs złożony był z dwóch etapów. W pierwszym udział wzięli wszyscy uczniowie klas IV – VIII. Do drugiego etapu przeszło 42 uczniów, którzy w ciągu 3 minut musieli rozwiązać 5 przykładów z tabliczki mnożenia o zwiększonym stopniu trudności. Mimo krótkiego czasu i ciężkich zadań poradziło sobie 3 uczniów, którzy zostali Ekspertami  Tabliczki Mnożenia

kl VIa - Olgierd Postek

kl VIb - Kacper Klepczarek

                                         kl VIIIa - Michał Lisiński

Ogromne gratulacje!

Wspólna zabawa miała uświadomić uczniom, że znajomość tabliczki mnożenia jest niezbędna w życiu codziennym.

« powrót