Powiatowy Konkurs Pieśni Patriotycznej

2018-10-02 07:51:30

27 września 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 7 im. Noblistów Polskich zorganizowano Powiatowy Konkurs Pieśni Patriotycznej. Uczniowie solo i w zespołach zaprezentowali swoje zdolności wokalne nawiązujące do historii i tradycji wojskowych. Naszą szkołę reprezentowała Wiktoria Wieliczko pod okiem pani Celiny Regulskiej i pana Andrzeja Andermana.
Wiktoria zdobyła wyróżnienie i warto zwrócić uwagę, że była jedyną wyróżnioną solistką, co ma duże znaczenie biorąc pod uwagę braku kategorii w konkursie, ponieważ musiała konkurować z zespołami czy chórami (niektóre chóry miały w składzie około 50 (!!!) śpiewających osób.
Jury konkursu wyłoniło następujących zwycięzców:
1. I miejsce   - Chór PRIMO ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Szczecinku
2. II miejsce  - Zespół Wokalno Instrumentalny For ever music ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Szczecinku
3. III miejsce  - Zespół Staccato ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Szczecinku
Ponadto przyznano dwa wyróżnienia:
1 stopnia - zespół Primo ze Szkoły Podstawowej nr 1 Szczecinek
2 stopnia - Wiktoria Wieliczko z Zespołu Szkół w Grzmiącej

« powrót