Dożynki Powiatowo – Gminne

2018-09-24 18:32:00

Dnia 22.09.2018 r. w Grzmiącej odbyły się Powiatowo – Gminne Dożynki, w których uczestniczyli również uczniowie, rodzice oraz pracownicy Zespołu Szkół w Grzmiącej.

                Rodzice uczniów przygotowali wspaniałe wypieki, zaprezentowane na kiermaszu ciast, nauczyciele zaangażowali się w przygotowanie oraz poprowadzenie kiermaszu książek, zaś uczniowie wzięli udział w popisach artystycznych na dożynkowej scenie. Mogliśmy wysłuchać utworów wokalnych w wykonaniu m.in.: Zosi Wiśniewskiej, Wiktorii Wieliczko, Kasi Wołejko, Zuzi Wychowaniec i Leny Bołdak. Publiczność zachwycona była również piosenką w wykonaniu zespołu „Alebabki”, złożonego z nauczycielek Zespołu Szkół, którym akompaniował pan Andrzej Anderman.

                Na szczęście pogoda dopisała, więc cała uroczystość Święta Plonów była niezwykle udana               i zgromadziła szeroką publiczność.

 

Malwina Rumińska klasa VII b

« powrót