Pierwszy Dzień Wiosny

2022-04-11 18:11:46

Było radośnie, kolorowo i wiosennie. Uczniowie przygotowali barwne i wesołe stroje dla Miss i Mistera Wiosny, które zaprezentowali na czerwonym dywanie. Jury miało trudny orzech do zgryzienia ostatecznie - wygrała klasa 7a. Nie zabrakło też dobrej zabawy w zmaganiach sportowych. Klasy rywalizowały ze sobą z uśmiechem na twarzy bo najważniejsza była dobra zabawa. Ostatnim etapem obchodów tego wyjątkowego dnia było przygotowanie plakatów nawiązujących do wierszy o wiośnie. Klasy spisały się znakomicie: plakaty są pomysłowe, kolorowe i zdobią hol naszej szkoły.

Słodkości dla uczniów przygotowała Rada Rodziców, opiekę na tym dniem przejęli wychowawcy, zmagania sportowe zapewnili panowie Mirek Owczarski, Tomasz Buzała, Janusz Jankowki, czerwony dywan poprowadziła pani Celina Regulska, nad całością czuwały opiekunki Samorządu Uczniowskiego panie Karolina Bator i Agnieszka Szpulak.

« powrót