Ogólnopolski Konkurs "Orzeł Ortograficzny"

2021-03-15 12:04:19

Bezbłędne pisanie i przyswajanie zasad ortograficznych jest trudną sztuką. 12 listopada 2020 r. uczniowie Zespołu Szkół w Grzmiącej wzięli udział  w  Ogólnopolskim Konkursie „Orzeł Ortograficzny” i  zmierzyli się z zadaniami wymagającymi wyjątkowej czujności w zakresie znajomości reguł  polskiej pisowni. Była to także okazja do świetnej wspólnej zabawy i intelektualnego współzawodnictwa, a także do rozwijania wiedzy i zainteresowań, aby zmotywować uczniów do atrakcyjnego i wartościowego spędzenia czasu! 

 

 

 

 

 

 

Wśród laureatów konkursu znaleźli się uczniowie naszej Szkoły:

- Dorota Tomaszewicz, kl. V - VIII miejsce w kraju

- Sandra Dudek, kl. VI - VII miejsce w kraju

- Bartosz Golczyk, kl. VI - VIII miejsce w kraju

- Amelia Szczerba, kl. VII - V miejsce w kraju

- Natalia Bonkowska, kl. VIII - VIII miejsce w kraju

- Oliwia Chojnicka, kl.VIII - VIII miejsce w kraju

- Karolina Grudzińska -  kl. VIII - VIII miejsce w kraju

- Oliwia Kreklau kl. VIII -  VIII miejsce w kraju

- Wojciech Szpulak kl. VIII -  VIII miejsce w kraju

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy!

Koordynatorami konkursu były polonistki: A. Kreklau, W. Balon, M. Rozmacińska.

« powrót