Nagroda publiczności Szkolnego Koła Wolontariatu „Otwórz serce”

2018-11-09 08:53:00

7 listopada 2018 r. ogłoszone zostały wyniki w ramach akcji Godzina dla Twojej miejscowości organizowanej przez Polites Szczecin. Nasi Wolontariusze wzięli udział w tym działaniu. Dnia 26 października 2018 r. częstowali mieszkańców naszej Gminy muffinkami.

Komisja Konkursowa w składzie: Pani Magdalena Błaszczyk - Dyrektor Biura Dialogu Obywatelskiego Miasta Szczecin, Pani Magdalena Pieczyńska reprezentująca Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego, Pani Magdalena Samul - Szerwińska z Sekretariatu ds Młodzieży Województwa Zachodniopomorskiego oraz Pani Mira Soerensen i pani Efi Makamtzi - wolontariuszki europejskie) przyznała:

Nagrodę publiczności za najwięcej polubień (264) dla Szkolnego Koła Wolontariatu "Otwórz Serce" przy Zespole Szkół w Grzmiącej.

Jako zwycięzcy mamy możliwość wyboru nagrody o łącznej wartości 400 zł brutto.

 

 

            Pragniemy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do naszego sukcesu i polubili nasze wydarzenie.

 

 

                                                           Opiekunki Szkolnego Koła Wolontariatu

« powrót