Mikołajki w naszej szkole

2018-12-10 17:09:01

Szósty grudnia to dzień, na który z niecierpliwością czekają niemal wszyscy, ale najbardziej oczywiście dzieci, bo Mikołajki to szczególne święto. Nie są one jedynie dniem prezentów, lecz przede wszystkim świętem, dzielenia się z innymi ludźmi tym, co sprawia im radość. W Zespole Szkół w Grzmiącej nie zabrakło tego dnia nie tylko słodkości, ale przede wszystkim atmosfery: życzliwości, serdeczności, ciepła oraz poczucia jedności i wspólnoty. Nie zabrakło oczywiście upominków w klasach. Tradycyjnie przed Mikołajkami uczniowie przygotowali losowanie, aby wiedzieć kogo obdarują w tym roku, a już szóstego grudnia na zajęciach   z wychowawcami klas odbyło się wręczenie paczek. Było przy tym wiele radości i często zaskoczenia.

W niektórych klasach paczki przygotowali sami rodzice, którym oczywiście należą się podziękowania, bo bez nich Mikołajki nie mogłyby mieć takiej formy. Szkoda tylko, że do następnych Mikołajek trzeba znowu czekać cały rok.

                                                                                               

                                                                                                                      Zuzia Wychowaniec klasa VII

« powrót