Kuratoryjne konkursy przedmiotowe

2018-10-22 18:24:00

W dniach od 15.10. do 19.10.2018 r. uczniowie klas: VII, VIII i III gimnazjum zmagali się z rozwiązywaniem trudnych zadań w . Udział w szkolnym etapie każdego konkursu mógł wziąć chętny uczeń i jeśli uzyskał minimum 80% poprawnych odpowiedzi, kwalifikował się do etapu rejonowego. Jeśli z danej dziedziny nikt nie uzyskał wymaganych 80%, wówczas do etapu stopnia wyższego kwalifikowało się dwóch uczniów z najwyższą liczbą punktów. Konkurs obejmuje przedmioty takie jak: język polski, matematyka, historia, wiedza o społeczeństwie, biologia, geografia, fizyka, chemia, język niemiecki, język angielski.

Zwycięzcom i ich opiekunom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w zmaganiach rejonowych.

 

                                                                                                                    Szymon Bielecki klasa VII b

« powrót