Konkurs Fotograficzny,, Różne oblicza zimy"

2023-04-06 12:16:36

Konkurs Fotograficzny,, Różne oblicza zimy"  został rozstrzygnięty przez pięcioosobowe jury, które obradowało w następującym składzie: Arkadiusz Rosiński, Anita Gardzioła, Gabriela Borowik, Mariola Rozmacińska, Krzysztof Trybulski .

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, wpłynęło niemal 100 zdjęć, dlatego też dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i zaangażowanie, jednocześnie gratulujemy wykonania pięknych, zimowych fotografii.
Po raz drugi przekonaliście nas, że możliwości  fotografowania świata przyrody są nieograniczone, zmieniają się w zależności od pory dnia i roku. Dowiedliście, że aby stać się autorem dobrych zdjęć i w przekonujący sposób opowiedzieć o otaczającym nas pięknie, trzeba wykazać się zarówno pasją  fotografowania, jak i umiłowaniem przyrody.

Szacowne jury oceniło prace zgodnie z regulaminem i przyznało nagrody najbardziej wyjątkowym pracom, ukazującym naturę w zimowej szacie z zaskakujących perspektyw. Oglądając Wasze zdjęcia szukaliśmy zaskoczeń, nowego spojrzenia, wrażliwości autorów .
Z ogromną satysfakcją odnotowaliśmy fakt, że twórcy bardzo starali się dostrzec i uchwycić wyjątkowe detale  stworzonych przez naturę dzieł. Cieszymy się, że konkurs wyzwolił w Was ducha odkrywców i przyczynił się do stworzenia wyjątkowych kadrów.

Jury ustaliło następujące wyniki konkursu:


LAUREACI:

Adaśko Hanna
Trojanowska Karolina
Wajda Natan
Makowska Hanna
Niezgoda Justyna
Migdał Maciej
Dudek Lena
Górniak Emilia
Kasztelan Julian
Kisielewski Arkadiusz
Kalista Wiktoria
Capar Jan
Madej Hanna
Westerlich Mateusz
Kwiatkowska Aleksandra
Giżycki Szymon

WYRÓŻNIENIA:

Węglowska Pola
Kłos Antoni
Lisaj Hanna
Witan Barbara
Kopernatzka Julia
Pacholczyk Marlena
Kulbas Cezary
Durmaj Lena
Górniak Martyna
Pawłowska Tola
Bakalarz Agata
Maras Maria
Klepczarek Igor
Kopij Michał

 

Nagrodzeni otrzymali upominki ufundowane przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, sponsorów oraz Radę Rodziców- reprezentowaną podczas uroczystości wręczenia nagród przez panią Justynę Witan.

Nagrodzone prace można podziwiać na wystawie w głównym holu szkoły.

Wkrótce kolejna odsłona projektu „Cztery pory roku w obiektywie”. Zapraszamy!

Organizatorzy

 

Link do zdjęć: Różne oblicza zimy

 

« powrót