JESTEM, CHCĘ, POMAGAM!

2018-10-29 18:47:00

                                                

                                                       Szkolne Koło Wolontariatu "Otwórz serce" przy Zespole Szkół w Grzmiącej wzięło udział w  akcji Godzina dla Twojej miejscowości.

Dnia 26.10.2018 r. w godzinach 10.00 - 11.00  rozpowszechnialiśmy ideę wolontariatu pod hasłem "Jestem, chcę, pomagam". Z uśmiechem i z życzeniami miłego weekendu częstowaliśmy mieszkańców pysznymi muffinkami. Celem akcji było uwrażliwienie na potrzeby każdego człowieka znajdującego się w naszym najbliższym otoczeniu. Chcielibyśmy, aby pomaganie stało się powszechne a ludzkie potrzeby nie pozostawały nikomu obojętne. Dzięki temu nasze społeczeństwo dowiedziało się o działalności naszego Szkolnego Koła i naszej gotowości do niesienia pomocy.

Akcja spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem. Mieszkańcy chętnie częstowali się babeczkami, dopytywali się o cel tego przedsięwzięcia i z pozytywną energią rozpoczynali dzień.

                                                              

 

                                                                                              Opiekunki Szkolnego Koła

« powrót