Inauguracja roku szkolnego 2018/2019

2018-10-02 07:32:33

W Zespole Szkół w Grzmiącej rok szkolny 2018/2019 rozpoczęliśmy 3-go września. Uroczysty apel z tej okazji odbył się na placu przed halą sportową. Na inaugurację przybyli uczniowie, ich rodzice, dyrektor i wicedyrektor szkoły, nauczyciele oraz pracownicy placówki. Swoją obecnością zaszczycił nas także Wójt gminy Grzmiąca, Pan Tadeusz Hajkowicz.

Akademię rozpoczęła Pani Irena Kobus, Dyrektor Zespołu Szkół, która powitała wszystkich bardzo serdecznie, przedstawiła wychowawców klas, a także życzyła dzieciom i młodzieży wielu naukowych sukcesów, a rodzicom owocnej i trwałej współpracy ze szkołą. Następnie głos zabrał Wójt gminy Grzmiąca, witając uczniów ich rodziców oraz kadrę pedagogiczną. Podkreślił także niezwykłą rolę, jaką pełni edukacji młodych ludzi oraz zachęcił uczniów do zdobywania wiedzy i osiągania naukowych sukcesów.

W dalszej części spotkania wystąpiła Pani Jolanta Kowalczyk, Wicedyrektor szkoły, która przyłączyła   się do wcześniejszych życzeń złożonych uczniom i rodzicom, a także poinformowała dzieci, do których sal lekcyjnych mają udać się wraz z wychowawcami.

Część oficjalna zakończyła się przejściem poszczególnych klas do budynku szkoły i spotkaniem z nauczycielami – wychowawcami.

 

                                                                                                    Danuta Jankowska

« powrót