Gala wręczania nagród Laureatom konkursów przedmiotowych

2019-06-18 17:50:06

12 czerwca, w VI Liceum Ogólnokształcącym w Koszalinie, odbyła się uroczystość podsumowania konkursów przedmiotowych organizowanych przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty. Podczas uroczystości zostali nagrodzeni uczniowie ze szkół podstawowych i gimnazjów z powiatów: koszalińskiego, białogardzkiego, drawskiego, kołobrzeskiego, sławieńskiego, szczecineckiego, świdwińskiego, wałeckiego oraz miasta Koszalin.

Dyplomy oraz pamiątkowe medale wręczył Laureatom Zachodniopomorski Wicekurator Oświaty - pan Bogusław Ogorzałek. Wśród nagrodzonych byli uczniowie Zespołu Szkół w Grzmiącej - Julia Skoczewska (laureatka konkursu z wiedzy o społeczeństwie) i Hubert Westerlich (Laureat konkursu z chemii).

Gratulujemy Laureatom wytrwałości w dążeniu do celu oraz sukcesów w konkursach.

 

« powrót