Ferie zimowe ze Szkolnym Kołem Filmowym

2023-02-27 17:02:20

Pierwszy dzień ferii był pełen niesamowitych wrażeń. Opiekunki koła filmowego zorganizowały wyjazd dla 50 - osobowej grupy do Koszalina. Pierwszym punktem programu był PlayPark. Tam szaleństwom nie było końca.  Skakanie po trampolinach i możliwość wykonywania różnorodnych akrobacji przyniosło frajdę każdemu, bez względu na wiek.  Połączone ze sobą trampoliny, baseny z gąbkami, kosze umożliwiające trenowanie efektownych wsadów, a także specjalnie przygotowane boiska do gier zespołowych to tylko kilka propozycji, jakie daje ten park rozrywki.  To doskonały sposób na aktywne spędzenie czasu.

 

 

Głodni kolejnych wrażeń udaliśmy się do centrum handlowego Atrium, aby najpierw zaspokoić głód w ulubionych fast-foodach. Następnie zabezpieczeni w podstawowy zestaw kinomana ( popcorn, cola) udaliśmy się do sali kinowej na film pt. "Asterix i Obelix. Impreium smoka". Podczas oglądania zabawnych przygód tytułowych Galów w odległych Chinach, którym w drogę weszli ich najwięksi wrogowie- Rzymianie, chłopcy w obsadzie filmu wypatrzyli Zlatana Ibrahimovicia! Piłkarz, który na co dzień reprezentuje barwy AC Milanu wcieli się w Caiusa Antivirusa jednego z centurionów Juliusza Cezara.

Opiekunkami na wyjeździe były panie: Anita Kreklau, Magdalena Pawłowska, Agnieszka Szpulak, Karolina Bator, Celina Regulska.

To był naprawdę udany wyjazd, który bardzo pozytywnie wprowadził nas w nastrój ferii :)

« powrót