Dzień Zakochanych – Walentynki 2019

2019-02-23 16:47:00

 

Już od samego rana, w czwartek, czternastego lutego było czuć  podekscytowanie wszystkich uczniów. W głównym holu rozwieszono walentynkowe dekoracje, które oddały romantyczny nastrój tego dnia. Samorząd Uczniowski zorganizował pocztę walentynkową. Na korytarzu została ustawiona czerwona skrzynka, do której uczniowie wrzucali kartki i serduszka, wyrażając w ten sposób swoje sympatie. Następnie walentynkowe amorki odpowiednio posegregowały pocztę i rozdały wszystkim adresatom. Przechodząc korytarzem szkolnym słychać było rozmowy o tym, kto ile listów dostał i od kogo one są.

Atrakcją tego dnia była kawiarenka, gdzie uczniowie kupowali słodkie babeczki dla siebie lub w celu obdarowania nią swojej sympatii. Obchody Dnia Zakochanych przygotował Samorząd Uczniowski.

« powrót