Dzień Edukacji Narodowej

2019-10-21 08:13:56

 

W piątek, tj. 11 października 2019 roku w Zespole Szkół w Grzmiącej świętowaliśmy przypadający na 14 października DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ. Uroczystość rozpoczęła się od przemówienia Pani Dyrektor, która przywitała wszystkich nauczycieli, pracowników szkoły oraz zaproszonych gości. Wójt Gminy Grzmiąca oraz Przewodnicząca Rady Rodziców wręczyli na ręce Pani Dyrektor kwiaty i podziękowali za  trud, poświęcenie i troskę w wychowanie młodego pokolenia. Na początku wystąpilły przedszkolaki ze swoją piosenką, a następnie głos zabrali starsi uczniowie. Scenkę przygotowali uczniowie klas VII i VIII pod kierunkiem pani Marioli Rozmacińskiej. Młodzi artyści  docenili i podkreślili swoją  wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i  troskę o dobro wychowanków. Wokalnie uroczystość uświetniły występy Leny Bołdak oraz Nataszy Horwat, które przygotowała pani Celina Regulska. Na zakończenie Akademii ponownie głos zabrała p. Dyrektor, która mówiła o trudnej, ale jakże  pięknej pracy nauczyciela. Podziękowała za dotychczasowe zaangażowanie oraz życzyła wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie. Na zakończenie przedstawiciele Samorządu Szkolnego rozdali słodkie upominki dla każdego nauczyciela.

« powrót