Dzień Babci i Dziadka w Szkole Podstawowej w Grzmiącej

2020-02-06 08:31:03

Uwielbiam ich , oni tu są i patrzą na mnie…

Takimi słowami,  22 stycznia 2020 roku, uczniowie z klas pierwszych i trzecich przygotowali, pod kierunkiem wychowawców, program artystyczny z okazji Dnia Babci i Dziadka. Mali artyści z przejęciem odtwarzali  i prezentowali  swoje talenty wokalne, aktorskie i recytatorskie . Zaproszeni gości ze wzruszeniem  odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem. Duma ich rozpierała, że mają tak utalentowane wnuczęta. Wszystkie dzieci zaśpiewały gromkie 100 lat i obdarowały swoich ukochanych gości upominkami- serduszkami. Po części artystycznej dziadkowie zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. To był naprawdę  wyjątkowy dzień, pełen uśmiechów, radości i dumy. Dzień, który ukazał, jak ważne są w życiu takie spotkania i wspólnie spędzony czas. Mamy nadzieję, że ten dzień pozostanie na długo w ich pamięci.

                                                                                                                                                           Organizatorzy

Autor tekstu- Bożena Górka

« powrót