DZIEŃ BABCI I DZIADKA

2023-02-04 11:54:26

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego  o tym szczególnym święcie pamiętali uczniowie z Zespołu Szkół w Grzmiącej.

Dnia 19 stycznia 2023 roku odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Uczniowie klas 1-3 wraz ze swoimi wychowawczyniami przygotowali dla nich przedstawienie. Licznie przybyli goście zasiedli na widowni i z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu swoich wnucząt. 

 

Na twarzach dzieci widać było ogromną radość oraz skupienie. Zaprezentowały program artystyczny, a następnie wręczyły własnoręcznie wykonane prezenty dla swoich ukochanych Babć i Dziadków. Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Gościom towarzyszyły radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia. Następnie przybyli goście zostali zaproszeni na przygotowany z tej okazji, przez rodziców, słodki poczęstunek. Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci  jak i dziadków!

Babciom i dziadkom życzymy  100 lat!

Uroczystość przygotowały wychowawczynie klas:

1a Bożena Górka

1b Danuta Żurawska

2a Anita Gardzioła

2b Anna Ludwiczak – Ługom

3b Aleksandra Zakrzewska

 

Opracowanie tekstu: Bożena Górka

« powrót