Andrzejki nocą

2022-12-04 08:06:05

W czwartek, 24 listopada 2022r w Szkole Podstawowej w Grzmiącej zrealizowano projekt ANDRZEJKI NOCĄ,  w którym brali udział uczniowie klas I-III, rodzice i nauczyciele. Spotkanie rozpoczęliśmy od zabawy terenowej „Podchody”, z latarkami, w trakcie której grupy pod opieką rodziców i nauczycieli wykonały zadania, aby zebrać, jak najwięcej piór i elementów, z których później wykonały pióropusz.

Po powrocie wszyscy  udali się na kolację przygotowaną przez rodziców.

Kolejnym punktem była wędrówka po krainie magii i wróżb . Była to doskonała okazja do zaprezentowania uczniom dawnych tradycji i obyczajów związanych z andrzejkami. Możliwość malowania twarzy, była dużą atrakcją dla uczestników .

Po niezwykłej przygodzie związanej z wróżbami wszyscy udali się do sali, w której czekał na nich słodki poczęstunek,  muzyka i zabawy.

Zabawa andrzejkowa na pewno zapadnie  uczestnikom  w pamięci jako  niezwykła przygoda i ciekawe urozmaicenie spędzania długich jesiennych wieczorów.

Wszystkim towarzyszył przyjazny klimat, a współpraca oparta na partnerstwie i rzeczywistym dialogu przyczyniły się do bardzo dobrej oceny wydarzenia.

 

« powrót