6 grudnia Mikołajki

2022-12-09 07:13:00

 

Z tej okazji w naszej szkole Samorząd Szkolny przygotował dla uczniów wiele atrakcji. Były zagadki, konkurs na najzabawniejszą czapkę Mikołaja, świąteczne piosenki i  słodki poczęstunek. Została zorganizowana akcja mikołajkowa pod hasłem " Kto przebrany – niepytany". Polegała ona na tym, że ten kto założy w tym dniu czerwoną czapkę Świętego Mikołaja jest zwolniony z odpowiedzi ustnej i niezapowiedzianych kartkówek.  Dzięki temu w salach lekcyjnych oraz korytarzach królował kolor czerwonej czapki mikołajkowej.  Akcja cieszyła się dużą popularnością, uczniowie z dużym zaangażowaniem wzięli w niej udział.

Na każdej przerwie miedzylekcyjnej panowała miła, radosna, świąteczna atmosfera. 

Samorząd Szkolny serdecznie dziękuje Wszystkim osobom, które pomogły w zorganizowaniu tego dnia.

 

 

Samorząd Szkolny

 

Samorząd Szkolny

 

« powrót