50 lat Koła PTTK „Wiarusy” z naszym udziałem

2020-09-23 17:35:00

20 września 2020r. w kinie Wolność w Szczecinku spotkali się miłośnicy rajdów pieszych i rowerowych oraz zaproszeni goście, by świętować wyjątkowe wydarzenie. Tego dnia miało miejsce uroczyste zebranie z okazji 50-lecia Wojskowego Koła PTTK „Wiarusy” w Szczecinku.

Na uroczystość zaproszone zostały opiekunki szkolnego koła PTTK – panie: Anna Wójcik, Iwona Westerlich i Wiesława Balon. W trakcie spotkania wyróżniono je pamiątkowymi dyplomami i upominkami, by podziękować za zaangażowanie w propagowanie idei turystyki pieszej wśród najmłodszych.

Do zobaczenia na szlakach w kolejnych pięćdziesięciu latach!

                                                                                                  Opiekunki koła PTTK w Szkole

« powrót