„Słodziaki czytają”

2021-03-23 07:20:42

Nawet najpiękniejszy film animowany lub gra komputerowa nie zastąpi książki w rozwoju wyobraźni dziecka. Książka uczy malucha radzenia sobie z emocjami, buduje jego tożsamość. Nigdy nie wiemy dokąd poniesie literatura, ale chyba warto się przekonać.

Uczniowie klas II Zespołu Szkół w Grzmiącej wzięli udział w akcji „Słodziaki czytają”. W miesiącu lutym chętne dzieci codziennie, na jednej przerwie czytały książkę. Na wcześniej otrzymanych planszach przyklejały naklejki za uczestnictwo. Uczeń, któremu udało się zdobyć wszystkie otrzymał dyplom oraz nagrodę (pluszową przytulankę lub książeczkę).

Wsród nich byli:

Klasa IIa – Hanna Sławińska, Daniel Kurek, Wiktoria Kalista, Martyna Sojka, Natasza Horwat, Nikola Sadowska, Nadia Wasiak, Tomasz Krupa, Zuzanna Walczak.

Klasa IIb – Magdalena Chojnicka, Hanna Madej, Martyna Gałek, Maja Czesnowska, Jan Capar, Cezary Kulbas, Filip Żuprański, Wiktoria Andrzejczak.

Wszystkim gratulujemy!

« powrót