„Bal Gimnazjalny”

2019-06-10 08:30:00

Dnia 06.06.2019 r., o godzinie 16:00 w Zespole Szkół w Grzmiącej odbył się „Bal Gimnazjalny”. Uczniowie klas trzecich Gimnazjum imienia księdza Jana Twardowskiego, uroczyście świętowali zakończenie kolejnego etapu swojej edukacji. Odświętnie ubrani, wspólnie ze swoimi nauczycielami zatańczyli przepięknego poloneza do muzyki z filmu „Pan Tadeusz”.

Następnie w bardzo gustownie udekorowanej sali gimnastycznej odbyła się już mniej oficjalna, bo rozrywkowa część spotkania. W rytmach muzyki współczesnej młodzież bawiła się długo, nie zapominając jednak o nauczycielach, których poczęstowali wraz z rodzicami pysznymi ciastami oraz kawą. Tegoroczni trzecioklasiści zakończyli istnienie gimnazjum, ale czy to koniec kultywowania tradycji poloneza i balu w murach naszej szkoły pokażą przyszli absolwenci klas ósmych.

 

 

Zuzanna Wychowaniec klasa VII b

« powrót